Bedava Netflix Hesapları Aralık 2018İnternet üzerinden dizi ve film izlemenin en kaliteli yolu hiç kuşkusuz Netflix’tir. 1997 yılında California’da iki kişi tarafından kurulan bu sistem oldukça popüler olup çok ciddi yollar kat etmiştir. Bu uygulamayı kullanan insan sayısı oldukça fazladır. Herkes Premium olarak yani ücretli kullanmaktadır. Uygulamadan yararlanmak isteyen kişiler zaten belirli bir ücret ödemek zorundadır. Fakat bazı kişiler ‘’Bedava Netflix Hesapları Aralık 2018’’ yöntemlerini aramakta ve kullanmaktadır. Böylelikle bu platformdan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Sizlere Netflix hakkında detaylı bilgi verecek sonrasında ise ücretsiz Netflix dizileri izlemek için bir yol anlatacağız.

 

Netflix Nedir ve Hangi İçerikleri Barındırır?

Netflix mükemmel bir video izleme platformudur. İçerisinde yüz binlerce TV Show ve film bulunmaktadır. Üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra her diziyi ve filmi kolaylıkla izlemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca televizyonda kaçırdığınız dizileri ve filmleri de bu platformda bularak tekrar ve tekrar izleyebilirsiniz. Bir kere Premium aldıktan sonra aylık belirli zamanlarda ödemesini yaparsınız. Ekstra hiçbir ücret ödenmez ve reklam sorunları ile de uğraşmazsınız.

Dünyanın birçok ülkesinde dillerine göre uygulaması vardır. Ve her ülkede çıkan dizi ve filmlerin yayınları bulunmaktadır. Sadece televizyondan değil bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten vb. birçok cihazdan bu tarz içerikleri izleyebilirsiniz. Bir sonraki başlığımız ise Bedava Netflix Hesapları Aralık 2018 ile alakalı olacaktır.

 

Bedava Netflix Hesapları Aralık 2018 ile Netflix Dizileri Ücretsiz Nasıl İzlenir?Tüm dünya tarafından kullanılan Netflix dizilerini ücretsiz izlemeniz mümkündür. Birçok insan Premium ücret ile alırken birçok insanda ücretsiz izlemenin yollarını bularak bu şekilde uygulamayı kullanır. Gelelim yöntemimize…

Adım 1: Netflix deneme sürümü vardır. Bu deneme sürümü ile uygulamaya kayıt olunca size bir aylık bedava izleme fırsatı veriyor. Öncelikle daha önce bu platforma kayıt olmadığınız bir mail adresi ile kayıt olun.

Adım 2: Kayıt olduktan sonra ekrana kredi kartı bilgilerini isteyen seçenek gelmektedir. Buraya içinde az miktarda para bulunan kredi kartı bilgilerinizi giriniz. Merak etmeyin test için 1-2 lira çekilebilir daha fazlası çekilmez.

Adım 3: Kredi kartı adımını da tamamladıktan sonra 1 aylık süreniz aktif olur. Daha sonra 1 ay sürenin sonunda 27-28 gün sonra hesap kendini yenilemeden önce üyeliğinizi silmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kartınızdan ücret çekilir.

Bedava Netflix Hesapları

Mail: Jacksnhgy456@gmail.com        Şifre: getfload25

Mail: jrrllicey@hotmail.com         Şifre: 1234567

Mail: MAZtAKP@hotmail.com           Şifre: neiangelg

Mail: ijuvota@gmail.com             Şifre: cdefgahc

Mail: tjs1966@gmail.com             Şifre: danbrown2@me

Mail: james.mullen.web@gmail.com             Şifre: Mescjk6.

 

Aşırı kullanım nedeniyle paylaştığımız Bedava Netflix Hesapları kapanmaktadır. Güncel hesaplara ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz yorum kısmına mail adreslerini yazabilirler, hesaplar güncellendiğinde kendilerine mail olarak gönderilecektir.
Bedava Netflix Hesapları Aralık 2018” için 2 yorum

 • 15 Nisan 2018 tarihinde, saat 16:29
  Permalink

  admincim şu spotfy ile ilgili tüyolar bekliyorum senden

  Yanıtla
  • 16 Nisan 2018 tarihinde, saat 23:05
   Permalink

   En kısa zamanda bu konu ile ilgili detaylı bir makale yayınlayacağız. Lütfen takipte kalınız 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir