Bedava Netflix Hesapları Kasım 2018Netflix, dünyaca ünlü dizileri, filmler, belgeseller ve daha birçok programı üyelerine sunan yayıncıdır. Bu yayıncının yapmış olduğu birçok film ödüllüdür. Aynı zamanda bu şekilde bir platform kurarak müşterilerine oldukça güzel bir hizmet vermektedir. Buna benzer olarak hizmet veren birçok platform bulunmaktadır. BU platformların arasında en popüler ve en çok kullanılanı ise Netflix olmaktadır. İlk bir ay ücretsiz kullanma imkânı sunmaktadır. Sonraki aylar ise seçilen paketlere göre ücretli bir şekilde hizmet vermektedir. Binlerce kişi bu sistemi aktif olarak kullanmakta sevdiği dizilere ve filmlere dilediği yerden erişim sağlamaktadır. İlk aylardan sonra ücretsiz kullanmak isteyen kişilerde ‘’Bedava Netflix Hesapları Kasım 2018’’ arayışına girmektedir.

En büyük dizi ve film izleme platformları arasında Netflix bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok ödül alan film ve dizilerin yapımcısı olmaktadır. Bu nedenle bu yayıncıları tanımayan ve duymayan yoktur. Netflix, bilgisayar, tablet, telefon ve daha birçok cihaz aracılığı ile rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle televizyonlarda kullanılması oldukça keyifli bir hal almaktadır.

Bedava Netflix Hesapları Kasım 2018 Nasıl Elde EdilirDünyaca ünlü yapımcı olan Netflix ve buna bağlı olarak üretilen Netflix platformu için bedava üyelik elde edilebilmektedir. Birçok kişi web siteleri aracılığı ile bu platformda geçerli bedava üyelikler sunmaktadır. Bu üyelikler ile isteyen kişi Netflix hesaplarına giriş yaparak Premium bir şekilde dilediği gibi yararlanabilmektedir. İstenilen film, dizi ve daha birçok program bu üyelikler ile ücretsiz bir şekilde izlenebilmektedir. Ancak bu üyelikler çokta uzun süre dayanmayabilir. Bu nedenle paylaşılan Bedava Netflix Hesapları Kasım 2018 takip edilmeli ve ilk ulaşan kişilerden olmalısınız. Böylelikle şifrelerini değiştirerek çok daha uzun bir süre bu hesaplar kullanılabilir. Netflix güncel hesaplar için paylaşım yapan birçok site, Facebook grubu ve farklı sistemler bulunmaktadır. Bunlar kısa bir araştırma ile elde edilebilir.

Aynı zamanda Netflix ilk üye olanlara bedava 1 aylık kullanım süresi vermektedir. Üyelik biterken üyeliği silerek hesabınızdan para çekilmesi engellenebilir. Böylelikle yeni mail adresi ve kart bilgileri ile yeni hesaplar açılabilir ve ücretsiz 1 aylık üyelikten tekrardan yararlanılabilir. Ücretsiz olarak paylaşılan birçok hesap bu şekilde açılmaktadır.

Bedava Netflix Hesapları

Mail: mattsiois20@gmail.com         Şifre: rieca3t8

Mail: loraymc@hotmail.com           Şifre: stilwell2

Mail: grt34ogan@hotmail.com         Şifre: 5174gr4614

Mail: hquaciymputers@gmail.com      Şifre: 2eg54sfkmn

Mail: pauarriaga@gmail.com      Şifre: marmotga12

Mail: h.bonnevier@gmail.com      Şifre: henrik#84

Aşırı kullanım nedeniyle paylaştığımız Bedava Netflix Hesapları kapanmaktadır. Güncel hesaplara ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz yorum kısmına mail adreslerini yazabilirler, hesaplar güncellendiğinde kendilerine mail olarak gönderilecektir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir