Bedava Pepsi Şifreleri 2018 (Yeni)Bedava Pepsi Şifreleri 2018 (Yeni) konusunda sizlere gerekli bilgileri aktarmaya çalışacağız. Bilindiği gibi birçok kapağın altında farklı şifreler bunuyor. Gümüş açma halkalı Pepsi tarafından sizlere sunulmuş olan bir Pepsi 330 mililitrelik kutu ve 250 mililitrelik kutu ile birlikte aynı zamanda siyah veya Gümüş kapaklı Pepsi 330 mililitre bunların yanı sıra siyah açma halkalı Pepsi Max 200 mililitre ve 1 litre ile bir buçuk litrelik petlerde şifreler bulunmakta. Bu şifreler sayesinde sizler de çıkan kapaklardan Facebook üzerinden oynadığınız Okey Plus oyunlarında 25.000 çip hediye kazanabiliyorsunuz. Bu çiplerle ilgili olarak aslında herkes bu şifrelerle birlikte uygulamaları indirerek kazanmaya başlayabiliyor.

 

Bedava Pepsi Şifreleri 2018 (Yeni) Nasıl Bulunur?

Bedava Pepsi Şifreleri 2018 (Yeni) konusunda bazı yerlerde şifreler sizlere verilmekte. Güncel listeler ile birlikte sizler de bu şifrelere ulaşabiliyorsunuz. Ancak bizler size sürekli olarak listeleri güncellemeye devam edeceğiz ve bu platformda sizler de güncel listeleri her zaman için bulabileceksiniz. Bazı yerlerde yanlış bilgiler verilmekte ve sizler de istediğiniz sonuçlara ulaşamamaktasınız. Oysa ki sizlere sunmuş olduğumuz platform üzerinden sürekli olarak bu tip bilgilere ulaşma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda kapak şifresi alamayan ziyaretçilerimiz için mail adreslerinizi bildirirseniz bu durumda sizlere yeni şifreler geldiğinde de güncel olarak bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Sizler de bu tarz fırsatlar sayesinde Okey Plus oyununda kullanabileceğiniz çipler kazanabiliyorsunuz. 

Bedava Pepsi Şifreleri 2018 (Yeni) Nasıl Kullanılır?

Bilindiği gibi bu çipler sayesinde daha rahat şekilde oyun oynarken aynı zamanda büyük oyunlara girme şansınız da bunuyor. Facebook üzerinden oynanan bu oyunlar özellikle son dönemde gerçek anlamda çok ön plana çıkmış. Bedava Pepsi Şifreleri 2018 (Yeni) konusunda şunu da söylemek gerekir ki özellikle açma halkasını çok dikkatli bir şekilde açmanız üzerindeki şifreyi kesinlikle zedelenmemesi çok önemli. Bu kapak şifreleri bilindiği gibi kullanılmayan kişiler tarafından alınarak sizlere tamamen şifre şeklinde sunulmakta. Sizler de böylece giriş yaparak istediğiniz gibi oyun gerçekleştirebiliyorsunuz. Okey Plus ve Facebook’un ne kadar önemli olduğu da çok net bir şekilde ortada. Elbette burada dikkat etmeniz gereken noktaların da olduğunu bilmek ve buna göre hareket etmek gerekiyor. Bu sayede Okey Plus oyunlarından sizler de daha fazla çipler kazanabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir