Güncel Netflix Hesapları 2018Netflix çok uzun zamandır dizi ve film kategorilerinde hizmet veren bir video izleme platformudur. 1997 yılında California’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından uzun uğraşlar sonucunda kurulmuştur. İkilinin kurduğu bu platformun bu kadar popüler olacağını kimse kestirememişti. Fakat kısa zamanda tüm dünya tarafından kullanılan ve bilinen bir uygulama haline geldi. Uygulama Premium üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Aylık belirli zamanlarda ücret ödenmektedir. Kullanıcılar bu sayede uygulamadaki bütün dizi ve filmlerden yararlanmaktadır. Bazı kullanıcılar Güncel Netflix Hesapları 2018 almaktadır. Bu şekilde hiçbir ücret ödemeden siteye kayıt olmakta dizi ve filmlerin keyfini sürmektedir.

Netflix bedava üyelik almak oldukça kolaydır. Aslında bunu size bizzat kendisi sunmaktadır. Deneme aboneliği ile Netflix’e kayıt olabilir ve buradaki içeriklerin hepsine 1 ay boyunca sınırsız bir şekilde erişebilirsiniz. Sizlere bu deneme üyeliğini nasıl açacağınızı adım adım anlatacak ve bilgilendireceğiz.

 

Güncel Netflix Hesapları 2018 Almak

Birçok kişi internet üzerinden ‘’Güncel Netflix Hesapları 2018’’ hakkında araştırma yapmaktadır. Bedava Netflix süresi tanımlı mail ve şifreli hesaplar paylaşan sitelerde vardır. Bu tarz sitelerden elde ettiğiniz mailler ile kısa süreli bu platforma erişim sağlayıp dizi ve film izleyebilirsiniz. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi deneme sürümü kullanarak sınırsız ve sorunsuz bir ay boyunca bütün içeriklere ulaşıp rahatlıkla dizi ve filmlerinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca bir ay süreden sonra tekrar aynı adımları tekrarlayarak hesap oluşturabilirsiniz.  Gelelim Güncel Netflix Hesapları 2018 almaya…  • Daha önce platforma üye olmadığınız bir mail adresi ile kayıt kısmına gidin. Ve ya yeni bir mail adresi açın. Daha sonra kayıt kısmından ilerlerken deneme sürümünü seçerek ilerlemeye devam edin.
  • Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde sallayın.
  • Bu adımı da geçtikten sonra sizden deneme için kredi kartı bilgileri isteyecektir. Buraya daha önce kullanmadığını kredi kartı ve ya sanal kart bilgilerini girin ve ileri deyin.
  • İşlemler tamamlandıktan sonra 1 ay boyunca üyeliğiniz aktif olacak. Sonrasında bir ay dolmadan hesap ayarlarına giderek hesabınızı silin ve tekrar daha önce kullanmadığınız bilgiler ile kayıt olun.

Bedava Netflix Hesapları

Mail: jnspransy@gmail.com      Şifre: hippy0001

Mail: amqafrjs@gmail.com      Şifre: jsmr3687

Mail: marcus.arevalo@gmail.com      Şifre: Batman14

Mail: jbsemple@aol.com     Şifre: caution

Mail: jbrekhus@i29.net      Şifre: asatasat

Mail: vgrouzman@gmail.com      Şifre: odessa580

 

Aşırı kullanım nedeniyle paylaştığımız Bedava Netflix Hesapları kapanmaktadır. Güncel hesaplara ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz yorum kısmına mail adreslerini yazabilirler, hesaplar güncellendiğinde kendilerine mail olarak gönderilecektir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir