İnstagram Anket Özelliği Nasıl Kullanılır?İnstagram Hikaye’de Anket Özelliği Nasıl Kullanılır? İnstagram Anket Özelliği Nasıl Kullanılır? İşte Detaylar…

Çağımızın teknolojik cihazları olan akıllı cep telefonları , sosyal medya uygulamalarındaki yeniliklerle insanları etkilemeye devam ediyor. Sosyal medya platformları insanların birbirleri arasında iletişim kurmaları , fotoğraf , video ve döküman göndermeleri için oldukça çeşitli seçeneklerle hizmet sunmaktadır. Bunların en önemlilerinden olan ve temeline görsel medyayı alarak kurulan sosyal medya platformu İnstagram’dır. İnstagram ilk kurulduğunda kullanıcılarına sadece fotoğraf ve video paylaşılan bir platform , bu sektörde fazla tutunamaz dedirtse de sürekli gelen yenilikleriyle birlikte kullanıcı sayısını bir hayli yükseltmiş gözüküyor. Bu yeniliklerin içinde yer alan hikaye özelliği , instagrama oldukça farklı bir boyut kazandırmıştır. Bu derece önemli bir özellik bugünlerde kendi içerisinde yeni bir özelliğe daha kavuştu. O özellik ise ” İnstagram stories poll ” yani ” İnstagram hikayede anket özelliği ” dir.Kullanımı oldukça basittir. İnstagram hesabımıza giriyoruz ve hikaye ekle kısmından paylaşmak istediğimiz hikayemizi çekiyoruz , ardından parmağımızla sayfayı yukarı doğru çekiyoruz veya sağ üstteki gülücük işaretine tıklıyoruz.

Ardından açılan menüden ‘ANKET‘ yazısına tıklıyoruz ve istediğimiz herhangi bir anketi hikayemizle birlikte paylaşabiliyoruz.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir