İnstagram’dan Takibi Bırakanları Görmeİnstagram’dan Sizi Takip Etmeyi Bırakanları Görmek İster Misiniz?

İnternet çağımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline geline geldi. İçerisinden hizmetimize sunduğu çeşitli sosyal platformlarla hayatımıza renk katarken aynı zamanda hayatımızı da çeşitli konularda kolaylaştırdı. Bizlere yarattığı sanal platformlarla , boş vakitlerimizi eğlenceli bir şekilde geçirmemizi sağladı. Bu sanal platformların başında sosyal medya siteleri ( Facebook , Twitter , İnstagram ) gelmektedir. Sosyal medya site ve uygulamaları , sanal bir platform üzerinde günlük yaşantımızda mutlu , hüzünlü belki de sinirli olduğumuz anlarımızı sevenlerimizle paylaşabilmemize olanak sağladı.

Bu sosyal medya sitelerinin içerik bakımında en renkli olanı İnstagram’dır. İnstagram , fotoğraf ve video içerikli bir sosyal medya platformudur. Fotoğraf ve video paylaşmamıza olanak sağlarken aynı zamanda paylaşımlarımızın altına yorum yazabilmemizi , hoşumuza giden yorumları beğen butonuna tıklayarak beğenebilmemizi de sağlar. Takipçilerimizle Direct Message ( DM ) üzerinden sohbet etmemize de olanak sağlaması İnstagram’ın başarısında etkin rol oynayan etkenlerden biridir.İnstagram tıpkı Twitter gibi insanların birbirlerini karşılıklı olarak takip edebilmelerini ve birbirlerinin paylaşımlarından haberdar olabilmelerini olanak sağlamaktadır.

Peki , karşılıklı olarak takipleştiğiniz kişinin sizi takip etmeyi bıraktığını nasıl anlarsınız? İşte cevabı…

Sizi takip etmeyi bırakan kişileri , profilinizde ki takipçilerim kısmıyla takip ettiklerim kısmını tek tek karşılaştırdığınızda belki görebilirsiniz , fakat gözden kaçırdıklarınız mutlaka olacaktır. Eğer bu şekilde uğraşmak istemiyorsanız , bu karşılaştırmayı otomatik olarak yapan ve sizi takip etmeyi bırakanları bildirim şeklinde size bildiren bir çok uygulama mevcut.

Followers Assistant

Followers Assistant Uygulaması

Followers Assistant uygulaması takip etmeyenleri gösteren uygulamalar içerisinde en iyisidir. Sizi takip etmeyenleri , sizin takip etmediklerinizi , birbirinizi karşılıklı olarak takip ettiklerinizi ayrı ayrı sayfalar halinde gösterir. Sizi takibi bırakanlarında anında bildirim olarak size bildirir. Uygulamaya instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra Takip Etmeyenler listesine tıklayarak sizi takip etmeyenleri görebilirsiniz.

Followers Insight Uygulaması

Follower Insight uygulaması da gayet başarılı bir uygulamadır. Sizi takip etmeyenleri , takip edenleri gösterir. Sizi yeni takip etmeye başlayanları ve sizi takibi yeni bırakanları da ayrı kategoriler içerisinde göstermektedir. Bu uygulamanın en önemli özelliği ise , uygulamayı yükledikten sonra sizi engelleyenleri göstermesidir.

 

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir