İstediğiniz Kişinin Facebook Üzerinden Rehberine Ulaşmak

Sosyal paylaşım sitesi Facebook , birçok kişinin kişisel bilgi ve paylaşımlarının yer aldığı , özelden insanlarla sohbet ettiği bir platformdur. Ve eminim ki birçok kişi arkadaşlarının , sevgililerinin , eşlerinin ve akrabalarının bu platform üzerinnde kimlerle yazıştığını , kimlerin fotoğraflarını beğenip , kimlerin profillerini gezdiğini merak etmektedir. Ve bu meraklarını gidermek için birçok Facebook hesap çalma yöntemini araştırmaktadırlar. Sizlerinde bildiği üzere Facebook büyük güvenlik parametreleri tarafından korunmaktadır ve bu nedenle bir kişinin hesabını ele geçirmek oldukça zordur. Fakat imkansız da değildir. Bunun için büyük bir gayret göstermek şarttır.

Öncelikle Facebook hesabı ele geçirmek istiyorsanız ve büyük bir hacker değilseniz yapmanız gereken şey , Facebook hesabını ele geçireceğiniz kişinin mail adresini bilmektir , ya da Facebook’a kayıtlı telefon numarasını bilmeniz gerekmektedir. Fakat telefon numarasını ele geçirmek imkansız olduğu için , sizin yapmanız gereken mail adresini bulmaktır. Bunun için sizlere Facebook’un kendi içerisinde yer alan bir yöntem göstereceğim.

Facebook mobil uygulaması telefonununuzdaki rehberi facebook hesabınıza senkronize eder , yani rehberdeki numaralar facebook hesabına kayıtlanır.Eğer isterseniz Facebook hesabınıza giriş yaparak , rehberinizdeki kişilerin birçoğunun mail adresine ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda sevgilinizin ya da herhangi bir arkadaşınızın Facebook hesabının şifresini biliyorsanız , Facebook hesabına giriş yaparak o kişinin rehberinde kayıtlı olan numaraları , rehbere kayıtlı oldukları isimle birlikte görebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey : Aşağıda vereceğim mavi linkten Facebook hesabınızdaki ‘ Kişilerini Yükleme ve Yönetme ‘ sayfasına girerek listeye ulaşmaktır.

TIKLA : Facebook Üzerinden Rehbere Ulaşmak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir