İstediğiniz Numaraya İnternetten Ücretsiz Sms Göndermekİstediğiniz Numaraya İnternetten Ücretsiz Sms Nasıl Atılır ?

Günümüzde telefon insanların adeta bir parçası haline geldi. Evde , işte , sokakta artık her yerde elimizden düşmeyen bu cihaz bizi teknolojinin esiri haline getirdi. Artık insanlar telefonsuz yapamaz hale geldi. 5 dakika telefonumuzdan uzak kalsak , acaba sosyal medyada neler oluyor? , arkadaşlarım bir şeyler paylaştı mı? , acaba sevgilim SMS gönderdi mi? gibi soruları kendi kedimize sorar olduk . Bu esaret beraberinde tabii ki bir sürü de ihtiyacı ortaya çıkarttı. Bunların başında SMS , İnternet ve Dakika paketleri gelmektedir. İnsanlar telefonun bir esiri olurken aynı zamanda maddi olarakta bir bağımlılık altına girmiş oldular. Sürekli ellerinde bulunan telefonun kendilerine yarattığı maddi yükümlülüğü bir nebze olsun azalmak isteyenler , sürekli internette operatör şirketlerinin ücretsiz olarak başlattıkları kampanyaları takip eder ve araştırır oldu. Bu araştırılan kampanyaların en başında ise Bedava SMS gelmektedir.

İnternetten Bedava SMS göndermek isteyen bir çok telefon kullanıcısı mevcut. Turkcell , Vodafone , Türk Telekom gibi Türkiye’de ki iletişim operatörlerdeki yüksek tarife ve paket fiyatları insanları ücretsiz yöntemler bulmaya itiyor. İnsanlar internet üzerinden bir sürü site gezerek ücretsiz SMS , ücretsiz internet ve ücretsiz dakika bulabilmek için uğraş veriyor. İnsanların bu çabalarını göz ardı etmeyen bazı siteler bu tür konuları araştırıp , faydalı ve gerçek bilgiler sunuyorlar. Fakat çoğu site ise bu ihtiyacı kendi çıkarları doğrultusunda kullanıp , insanlar üzerinden rant elde etmeye çalışıyorlar.İnsanlar için adeta bir ihtiyaç haline gelen bedava kampanyalar , Türkiye’de nadir olarak rastlansada yabancı sitelerde kullanıcıların ücretsiz olarak hizmetine sunuluyor. Bu tür bedava SMS gönderme sitelerinin bir çoğu işlevini tam anlamıyla yerine getiremezken ‘ www.smsgott.de ‘ sitesi günlük olarak size 5 sms limiti versede , ihtiyacınız durumunda Ücretsiz SMS Göndermenize olanak tanıyor.

Dipnot: Site kendi tarafımdan test edilmiştir. Çalışmaktadır. Hiçbir sorun yoktur.

 

Sitenin günlük 50.000 sms sınırı vardır. Sitenin sağ tarafında resimde gördüğünüz şekilde , ne kadar limit kaldığı gösterilmektedir.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir