PUBG Mobile Çalışan Hileler 2018PUBG Mobile hileleri 2018 konusunda sizlere gerekli bilgileri vermeye çalışalım. Bilindiği gibi aslında bu oyunun içerisinde binlerce farklı oyuncunun hile ve tek araçlarını kullanmaları nedeniyle özellikle son zamanlarda banlandığı bilinmektedir. İsim babası Brendan Greene, bu son yapılan sistemlerinin aslında hilecilerin bir çoğunun Çin’li olduğunu ve Çin’e açılmasından sonra büyük sayıda hilecinin de oyunun içerisinde akın ettiğini net bir şekilde açıklamış bulunmaktadır. oyuncular bu durum nedeniyle Aslında Çin’e özel bir bölge kısıtlaması uygulamasını talep ederken firma yetkilileri, birkaç çürük yumurta nedeniyle Çin’li oyuncularının komplesinin cezalandırılmasının taraftarı olmadıklarını açık bir şekilde belirtmiş bulunmaktadırlar.

 

PUBG Mobile Hileleri 2018 Kullanılabiliyor Mu?

Oyun içerisinde oyun tecrübelerinin hileciler tarafından fark edilmesi özellikle oyun geliştirici firma tarafından yakınılırken aynı zamanda oyuncular tarafından da hiçbir şekilde beğenilmemektedir. Bu yüzden de aslında firmanın zaman zaman hilecileri banlamak da yetersiz kaldığı da tekrar dile getirilmektedir. PUBG Mobile hileleri 2018 konusunda birçok farklı gif animasyon karşımıza çıkmaktadır. Özellikle çatışma esnasında takım arkadaşı yere düşen bir oyuncunun büyülü bir dokunuşla ölmüş olan arkadaşını tekrar ayağa kaldırdığı gif uzun süre internette söz konusu olmuştur. Arkadaşınızı uyandırırken birkaç saniye başında beklemeniz gerekiyor ve bu süre boyunca da normal bir şekilde açık hedef oluyorsunuz. Ancak yapılan bu hile sayesinde uyandırma işlemi anlık bir hale geliyor ve yanına gittiğiniz anda arkadaşınız kalkmış oluyor. Böylece siz de savunmasız olmaktan kurtuluyorsunuz. 

PUBG Mobile Hileleri 2018 Gerçekten Var Mı?

Haksız bir avantaj elde edilmiş oluyor. Aynı zamanda da hile bununla da bitmiyor. Düşman ateşine maruz kalan bir oyuncunun aynı zamanda da bir hileyle kendi azalan canını tıpkı arkadaşının canı gibi fullenmesi durumu da söz konusu. Sağlık paketleri, enerji içecekleri ve bandajları oyunda kullanılabilir. Kendi birkaç saniye beklenmesi gerekiyor. Ancak hile bu bekleme süresini ortadan kaldırarak sizlere daha kolay bir sistem sunuyor. Bunlarla birlikte oyuncuların ışınlanması ya da %100 isabet etmesini sağlayan hileler de mevcut. PUBG Mobile hileleri 2018 bu şekilde olmasına rağmen hala birçok hilelerin net bir şekilde çözülmediği ve tamamen işini oyuncuların bu hileler üzerinden oyunları oynadıkları biliniyor. Ancak firma mümkün olduğunca hile yapanları buluyor ve banlamakla bu işin sonunu getirmeye çalışıyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir