Puhutv ve Blutv Dizileri Nasıl İndirilir?Puhu TV ve BluTV dizileri nasıl indirilir bu konuda sizlere gerekli bilgileri aktarmaya çalışalım. Puhu TV son zamanlarda özellikle en çok izlenen online televizyonlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzün en popüler dizilerinin yanı sıra aynı zamanda unutulmayan diziler de sizlerle burada buluşturmaktadır. En sevilen Yeşilçam filmlerini de buradan izleme şansına sahip oluyorsunuz. Online dizileri arasında sizlere sunulmuş olan birçok dizi de bulabiliyorsunuz. Bu dizileri ve filmleri izlemek tamamen ücretsiz şekilde sizlere sunuluyor. İzleme alışkanlıkları uygun olan dizi ve filmleri rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda telefonunuzda veya tablette hatta televizyonunuzda dahi canlı tv kalitesiyle izleme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda bunlarla birlikte Puhu Tv’nin gerçekten de çok güzel bir müşteri hizmetleri servisi var. Yani isterseniz bu şekilde de izleme şansına sahip oluyorsunuz.

 

Puhutv ve Blutv Dizileri Nasıl İndirilir ProgramsızBluTV de yine aynı şekilde sistematik bir şekilde sizlere sunulmuş olan bir sistem ve aynı şekilde BluTV de tamamen online bir şekilde sizlere yayın yapıyor. Kendi özel dizileri ile ön plana çıkıyor. Burada asıl önemli olan şey sizlerin site üzerinden işlem yapmanız. Elbette ki bu sistemlerde indirme sistemleri tamamen iptal edilmiş buluyor. Android cihazlarınızda canlı tv, film, dizi izlemek istediğinizde rahatlıkla giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Puhu TV ve Blu TV dizileri nasıl indirilir diye sorulacak olursa aslında bu sistemler yasal olarak mümkün değildir. Ancak sitelerini açık noktalarını bulmak gerekmektedir. Yani sayfa kaynakları üzerinden bu işlemlerin gerçekleştirilmesi olabilir.

 

Puhutv ve Blutv Dizileri Nasıl İndirilir Eklentili

Sistemler tamamen kilitlenmiş ve sizlere ulaşılamayacak şekilde bulunmaktadır. Puhu TV ile ilgili olarak bir video indirmek istediğinizde sizlere nasıl bir işlem yapmanız gerekiyor bu konuda bilgi verelim. Aslında burada Opera sisteminde Skyload eklentisi bulunmaktadır. Bu eklentiyi bilgisayarınız üzerinden kurulumu yapmanız ve bundan sonra da Puhu Tv’nin sitesine girmeniz gerekiyor. Bununla ilgili olarak herhangi bir diziye ulaşmak istediğiniz de Skyload’da bunu indirmek için bir eklenti bölümü açıyor. Burada Opera sistemini kullananlar için rahatlıkla indirme fırsatına sahip olmuş oluyorsunuz. Aynı şekilde Blu TV sisteminde de yine Opera tarayıcılarının sizlere sunmuş olduğu bu eklenti üzerinden işlem yapma şansına sahipsiniz. Yani Puhu Tv ve Blu Tv dizileri nasıl indirilir konusunda en mantıklı sistem bu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 
Puhutv ve Blutv Dizileri Nasıl İndirilir?” için 5 yorum

 • 1 Kasım 2018 tarihinde, saat 00:39
  Permalink

  Sen nasıl bir kralsın? Teşekkürler bro.

  Yanıtla
  • 2 Kasım 2018 tarihinde, saat 00:04
   Permalink

   Rica ederim, size hizmet vermekten gurur duyuyoruz 🙂

   Yanıtla
 • 3 Kasım 2018 tarihinde, saat 19:55
  Permalink

  Uzun zamandır arıyordum Burda buldum fakat düşük mb çıkıyor HD olan değil de SD olan kalite iniyor sanırım. Deneyip göreceğiz

  Yanıtla
 • 3 Kasım 2018 tarihinde, saat 20:00
  Permalink

  İndiriyor fakat indirilen video açılmıyor, görüntü bozuk olarak gösteriyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir