R10.Net Davetiye Kodu Nasıl Alınır? Nasıl üye olunur?R10.net Davetiye Kodu Nasıl Alınır?

Türkiye’de bilişim sisteminin aktif olduğu ve bilişimin çeşitli alanları ile ilgilenebileceğiniz sitelerin başında R10 gelmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren ve webmaster olarak çalışan kişilerin birbirleri ile iletişime geçmesini, merak ettikleri her soruya cevap bulmasını ve bunun dışında forum içerisinde ticaret yapmasını sağlamak amaçlıdır.

R10 her gün binlerce kişinin uğramış olduğu internet uzmanlığı sitesidir. Yazılım bilgisinden, grafik bilgisini, site trafiğini artırmanın yollarından, Youtube kanalınızı nasıl geliştireceğinize dair, internet üzerinden yapılan her işlem için binlerce nitelikli kişiye buradan ulaşabilirsiniz. Forumun güven vermesi ve Türkiye’nin önde gelen webmaster sitelerinden birisi olmasını sağlamak amacıyla, foruma üyelik davetiyeli şekilde gerçekleşmektedir.

 

R10 Davetiyesini Nasıl Temin Edebilirim?

R10 davetiyesi temin etmek istiyorsanız, yapmanız gerekenlerin başında doğrudan R10 yönetimine mesaj atmak gelecektir. R10 davetiye ismi verilen hesap ile üyelik bilgilerinizin uygun bulunması ve r10 için uygun bulunmanız durumunda kolay bir şekilde davetiye edinmek mümkün olacaktır. Referanslı bu sistem sayesinde kullanıcılar sürekli olarak takip edilebilmektedir.R10’da üyelik elde etmek isteyenler için diğer bir seçenek de davetiyesi bulunan bir kişinin referansı ile siteye üye olmanızdır. Davetiyeli sistemde, R10 sitesi birkaç ayda bir kullanıcılarına yeni ve güvenilir kişiler davet etmek amacı ile davetiye hediye etmektedir. Bu davetiye kodlarını kullanarak siz de farklı kişileri siteye davet edebilir, r10’u kullanmasını sağlayabilirsiniz.

 

R10 Davetiyesi Satılır mı?

R10 Davetiyesi ile üyelik edinmek istiyorsanız, satın alma mutlaka kaçınılmanız gereken bir olaydır. Zira yönetim yapmış olduğu açıklamalar ile beraber davetiye satışının yasak olduğunu belirtmiştir. Ücretli şekilde davetiye almak, ya da davetiye satışı yapmak forumda doğrudan ban sebebi oluşturmaktadır. Aynı zamanda ‘Davetiye Satışı’ yapanların forumda bildirildiği bir konu dahi vardır. Bu sebepten ötürü mutlaka üyelik satın almaktan kaçınmanız gerekmektedir.

R10’a Üye Olmak İçin Sağlanması Gereken Yetenekler

Dürüst ticaret yapacaksanız, daha önce r10’a üye olmadı iseniz ya da başka forumlarda herhangi bir kötü yorumunuz bulunmuyorsa, R10 Davetiye bölümüne kendinizi tanıtan bir mail atarak davetiye istediğinizi belirtebilirsiniz. Siteye üye olmak için başka forumlarda ticaret yapabilir, daha sonra da bu forumlarda yapmış olduğunuz ticaretleri R10 yönetimine örnek olarak gösterebilirsiniz.

Bir arkadaşınızın referansı aracılığı ile R10 üyeliği edinmek istiyorsanız da mutlaka güven vermeniz ve forum içerisinde ne yapacağınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Bu şekilde R10 davetiyesi edinmeniz mümkün olacaktır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir