Steam’de Oyun Transferi Nasıl Yapılır?



Steam’de oyun transferi nasıl yapılır konusunda sizlere gerekli bilgileri bu yazımızda aktarmaya çalışacağız. Bilindiği gibi Steam oyun sistemlerini daha kolaylıkla ulaşabildiği aynı zamanda da uygun fiyatlarla sizlere sunulmuş olduğu bir sistem. Sistem içerisine giriş yaptığınızda sizler de birçok oyun bulabildiğiniz gibi aynı zamanda da bazen ücretsiz şekilde oyunlar bulabiliyorsunuz. Sistem içerisinde genellikle ücretsiz şekilde sunulmuş olan oyunlar aslında son zamanların ön planda gelen oyunları olmuyor. Maalesef ki daha normal daha alt düzeyde oyunlar olarak sunuluyor. Yani gündelik olarak oynayabileceğiniz oyunlar. Burada sizlerle buluşturulmuş oluyor. Oyunları aldığınız takdirde herhangi bir arkadaşınıza göndermek veya bu şekilde bir transfer yapmak istediğinizde nasıl gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda bilgi vermeye gayret gösterelim.

 

Steam’de Aile Kütüphanesi Sistemi İle Oyun Transferi Nasıl Yapılır?



Steam’de oyun transferi nasıl yapılır konusunda aslında bilmeniz gereken sitenin içerisinde bunun bir aile paylaşımı olarak geçtiğidir.  Yani ailenizle veya misafirlerinize steam kütüphanemizi paylaşabiliyor ve oyunlarını da bu şekilde paylaşma şansına sahip oluyorsunuz. Aile üyelerinin ve misafirlerinin Steam oyunlarında kazanıp aynı zamanda da kendi oyunlarında ilerlemeleri için kaydederek birbirlerinin oyunlarını oynamasını sağlayan bir sistem olarak aile kütüphanesi paylaşımı sunulmuş bulunuyor. Bunların hepsi paylaşılan bir bilgisayar ve kullanıcılara aynı zamanda da yetki vererek etkinleştirilen bir sistem olarak sunulmakta. Bir oyun oynamak istediğinizde de ailenizden birinde de bu oyunu görebilirsiniz. Size yetki vermeleri için istek gönderdiğiniz taktirde izin alırsanız Steam oyun kutuphanesi konusunda erişiminiz indirmeniz ve oynamanız sistemin içerisinde açılmış olacaktır. Böylece aile kütüphanesi paylaşımı sayesinde sizler de istediğiniz gibi oyunları paylaşma vr oynama şansına sahip olursunuz.

 

Steam’de Oyun Transferi Nasıl Yapılır?

Steam oyun transferi nasıl yapılır konusunda aslında oyun transferinin tamamen mantığı budur. Yani herhangi bir insana oyunu transferi mümkün değildir. Sadece oyuna erişim hakkı açılır ve böylece aile kütüphanesinde olan insanlar sizlerin oynamış olduğunuz oyunları da aynı şekilde oynama şansına sahip olurlar. Bu şekilde oyunları transer etmenin ötesinde paylaşma hakkınız bulunmaktadır. Aksi halde sizlere verilmiş olan oyunları herkes aynı transfer sistemi içerisinde ücretsiz bir şekilde oynayabilir.

 




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir