Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?Turkcell Bedava 10 GB İnternet Nasıl Yapılır? Turkcell 10 GB Hediye Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgiler…

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik girmektedir , bu yeniliklerin başında tabii ki sürekli yenilenen yüzüyle akıllı cep telefonları gelmektedir.Bu akıllı cihazlar , insanlar için adeta hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Günlük yaşantımızda , boş vakitlerimizde , işte , okulda vb. birçok yerde kullandığımız bu cihazlar , bizler için birçok kolaylık sağlamasının yanında birçok ihtiyaca da neden olmaktadır. Bu ihtiyaçların başlıcaları arasında operatör tarife ve paketleri gelmektedir.

Türkiye’nin en önemli telekomünikasyon şirketi olan Turkcell , kullanıcılarını mutlu etmek adına birçok farklı kampanya düzenlemektedir. Tarife ve paket fiyatları bakımında en pahalı operatör sorulduğunda akla ilk gelen isim Turkcell’dir. Fakat Turkcell şirketin fiyatlarının yüksek olmasının yanında gerek dakika , gerek sms , gerekse internet paketleri hediye ederek kullanıcılarının küçük jestler yapmaktadır. Bu tarz hediye paketler diğer operatör şirketlerinde nadir olarak görülmektedir. Turkcell ise kullanıcılarına sürekli bu tarz hediyeler dağıtmaktadır. 

İşte yine Turkcell’in kullanıcıları için sunduğu 10 GB Hediye İnternet Kampanyası’na nasıl katılım sağlanabileceğini anlatacağım…

Öncelikle 10 GB Hediye İnternet Kazanabilmek için telefonumuzda ” Bip Messenger ” uygulaması kurulu olmalıdır.

BiP üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atan abonelere 1 hafta geçerli 1 GB internet

BiP üzerinden 2 farklı kişiyi arayan abonelere 1 hafta geçerli 2GB internet

BiP üzerinden 5 farklı kişiyi arayan abonelere 1 ay geçerli 1GB internet

BiP üzerinden 10 farklı kişiyi arayan abonelere 1 ay geçerli 2 GB internet

BiP üzerinden 30 farklı kişiyi arayan abonelere 1 ay geçerli 10 GB internet

( Kampanya 04 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. )

 

Kampanya Hakkında Kısa Bilgiler

♦ Bi’ Ara Aylık 10 GB faydası 200.000 kişi ile sınırlıdır. 200.000 kişi sonrasında; BiP üzerinden 30 farklı kişiyi arayan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 1 ay geçerli 5 GB internet faydası içeren Bi’ Ara Aylık 5 GB hediye edilecektir.
♦ Yapılacak aramaların kampanya kapsamına sayılabilmesi için minimum 1 saniyelik başarılı arama olması gerekmektedir.

♦ Cevapsız çağrı olarak nitelendirilen aramalar ve 1 saniyenin altında gerçekleşen aramalar kampanya kapsamında değildir.
♦ BiP üzerinden yapılan kişiden kişiye sesli ve görüntülü aramalar kampanya kapsamındadır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir