Turkcell Bedava İnternet PaketleriTurkcell, günümüzün en yaygın kullanılan operatör firmalarından birisidir. Milyonlarca müşterisi bulunan Turkcell, bu müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına zaman zaman bedava fırsat imkanları tanımaktadır. Müşterilerinin bu şekilde memnuniyetini sağlayan Turkcell, aynı zamanda çekim gücü nedeni ile de en çok kullanılan operatör şirketlerinden birisi olmuştur. Eğer Turkcell’in zaman zaman çıkarmış olduğu fırsatlardan yararlanabilmek adına, operatörünüzü Turkcell’e taşımanız gerekmektedir. Böylelikle birbirinden güzel oldukça fazla fırsatlara sahip olabilir ve aydan aya bedava internet paketi veya konuşma paketinin sahibi olabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri;

Dergilik Kampanyası;

Google Play’de ve App Store üzerinde yer alan ‘’Dergilik’’ uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren tüm kişiler, 1 hafta boyunca geçerli olan 2 GB internetin sahibi olmaktadır. Bedava 2 GB interneti kazanabilmeniz için geçerli olan tek şey, ‘’Dergilik’’ uygulamasını cep telefonunuza indirip, uygulamaya kayıt olmanızdır. Böylelikle Turkcell sizlere bir mesaj gönderecek ve 2 GB’lik interneti kazandığınızı sizlere bildirecektir.

 

Yaani Kampanyası;Akıllı cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını indirmenizin ardından 1 hafta boyunca geçerli olacak 1 GB interneti kazanabilmeniz, Turkcell tarafından mümkün kılınmıştır. Sizlerde cep telefonunuza Yaani uygulamasını indirip sadece 1 arama yapmanızın ardından, 1 GB’lik internetin sahibi olabilirsiniz.

 

Otomatik Ödeme Kampanyası;

Cep telefon faturalarınızın için otomatik ödeme talimatı bildirmeniz durumunda 1 GB’lik internet paketi kazanabilmektesiniz. Ancak bu işlemin sağlanabilmesi için en az 1 kez faturanızın otomatik ödeme talimatı ile ödenmesi gerekmektedir. Böylelikle 1 ayın sonunda 1 GB’lik internetin bedavadan sahibi olabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Salla Kazan Kampanyası;

Turkcell’in resmi uygulaması olan salla kazan uygulaması ile, bedavadan birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Salla Kazan uygulama içerisine girildiği vakit, cep telefonunuzu salladığınız anda çeşitli hediyelerin sahibi olabilmektesiniz. Bu işlem için bir kısıtlama bulunmamaktadır. Sadece günde bir kez olmak sureti ile sallayarak hediye kazanabilmektesiniz. Sizlerde hemen cep telefonunuza Turkcell’in uygulaması olan Salla Kazan uygulamasını indirebilir, giriş işlemlerini sağlamanızın ardından cep telefonunuzu sallayarak, çeşitli hediyeleri anında kazanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde birçok kişi, bedava kampanyaların sahibi olmaktadır.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir