Turkcell Bedava KampanyalarTurkcell, çağımızın en kaliteli operatörlerinden birisidir. Milyonları aşkın kullanıcısı bulunan Turkcell, insanlara sürekli olarak yeni fırsatlar üreterek, bedavadan dakika ve internet gibi özellikler sunmaya devam etmektedir. Turkcell’in çıkarmış olduğu tüm fırsatları öğrenebilmek adına, Turkcell’in resmi internet sitesini sürekli olarak ziyaret etmek gerekmektedir. Böylelikle yeni çıkabilecek kampanyaları öğrenebilecek ve sizlerden istenilen işlemleri gerçekleştirmenizin ardından birbirinden güzel kampanyalara anında sahip olabileceksiniz. Hattınızın faturalı veya normal hat olmasının hiçbir önemi yoktur. Çünkü Turkcell, her müşterisini düşünerekten çalışmalarını gerçekleştirmekte ve her hatta özel bir şekilde fırsatlar sunmaktadır. Sizlerde Turkcell’in bu ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilmek adına, Turkcell’in resmi web adresine ziyarette bulunarak, yeni fırsatların nelerin olduğu konusunda fikir edinebilirsiniz. Bizler, sizlere bu yazımızda Turkcell’in bedavadan sunmuş olduğu internet ve dakika fırsatlarını aktaracağız.

 

Yaani Kampanyası;Yaani, Turkcell’in çıkarmış olduğu yepyeni bir uygulamadır. Bu uygulamanın amacı, insanların öğrenmek istediği bir bilgiye anında ulaşmasını sağlamaktadır. Yaani uygulaması, bir arama motoru görevi görmekte ve insanların istediği bilgileri anında karşısına çıkarmaktadır. Yaani uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren bir kişi, toplamda 2 GB’lik internet paketinin sahibi olmaktadır. Günümüzde 2 GB’lık bir internet, oldukça değerli bir miktardır. Sizlerde hemen Yaani uygulamasını indirerek, 2 GB’lik internetin sahibi olabilirsiniz.

 

Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası;

Turkcell, müşterilerine daima bu tarz kampanyalar sunarak, memnuniyeti sağlamak konusunda oldukça ısrarlı davranmaktadır. Turkcell’in zaman zaman yaptığı bu fırsatları iyi değerlendiren kullanıcılar, bu anlamda Turkcell’in kampanyalarından oldukça memnun kalmaktadır. Turkcell, müşterilerine ve BİP kullanıcılarına özel olarak 1 GB’lik internet hediye etmektedir. BİP uygulaması üzerinden ‘’Kim 1 GB İnternet İster’’ kanalını takibe alarak, sizler için özel hazırlanan 15 soruya doğru cevap vererek, 1 GB’lik internetin bedavadan sahibi olabilmeniz mümkün kılınmıştır. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu uygulama sayesinde, kullanıcılar 1 GB’lik gibi ciddi bir internet paketinin  sahibi olmaktadır. Sizlerde Turkcell’in uygulaması olan BİP Messenger uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek, Turkcell’in 15 soruluk testini geçmeniz durumunda 1 GB’lik interneti kazanabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir