Turkcell Bedava Konuşma PaketleriTürkiye’nin en büyük operatör şirketlerinden birisi olan Turkcell, zaman zaman yeni fırsatlar yaratarak, müşterilerine bedava konuşma imkanı tanımaktadır. Bu sayede insanlar ücret ödemeden dilediği gibi telefonda konuşabilmektedir. Ancak bu durumdan yararlanabilmek için öncelikli olarak Turkcell şirketine bağlı olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise Turkcell’in bu fırsatlarından yararlanabilmek adına gündemi iyi takip etmek gerekmektedir. Böylelikle yeni çıkan fırsatlardan anında haberdar olarak, bedava konuşma veya internet gibi özellikleri kazanabilir, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Turkcell, faturalı veya normal hatlar için ayrı ayrı olmak üzere çeşitli kampanyaları duyurmaktadır. Bu fırsatlardan haberdar olabilmek adına Turkcell’in resmi web adresini günden güne takip etmek gereklidir. Böylelikle yeni fırsatlardan anında haberdar olarak, bedava dakika veya internet kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan yöntemleri deneyerek, çeşitli fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz;

 

Turkcell Hesabım İle Bedava Dakika Kazanma;Turkcell Hesabım, Google Play’de veya App Store’da yayınlanan, Turkcell’in bir uygulamasıdır. Bu uygulamayı akıllı cep telefonlarınıza indirerek, bedava dakika kazanma şansına sahip olabilmeniz mümkün durumdadır. 2018 yılının başında bedava dakika fırsatını sonlandıran Turkcell, oldukça fazla talep olmasından dolayı bu süreyi kısıtlama koymadan şimdilik uzatmıştır. Bu nedenle sizde bu fırsattan yararlanabilmek adına Turkcell Hesabım uygulamasını cep telefonunuza indirebilir, böylelikle sizleri rahatlatabilecek olan dakika ihtiyacınızı bedava bir şekilde karşılayabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra ‘’menü’’ kısmına gelmeniz gerekmektedir. Ardından açılan pencerede ‘’salla kazan’’ butonuna tıklamalı ve açılan bu ekran sonucunda telefonunuzu sallayarak bedava dakika kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Turkcell Her Yöne Bedava Konuşma Paketi;

Turkcell, kullanıcılarının karşısına her geçen gün yeni bir kampanya ile çıkmaya devam etmektedir. Müşterilerinin akıllı cep telefonuna BİP Messenger uygulamasını indirmesini talep eden Turkcell, bu işlem sonucunda her yöne bedava konuşma paketini hediye etmektedir. 100 dakikaya varan bedava konuşma paketini istediğiniz gibi harcayabilir, bu işlemin sonucunda herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sizlerde bu tip fırsatlardan yararlanabilmek adına Turkcell’in resmi web adresini takip edebilir, böylelikle yeni çıkacak kampanyalardan anında haberdar olarak, bedava konuşma veya internet paketi kazanabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir