Turkcell Bip’ten Hediye İnternet KazanmakTürkcell kullanıcılarının yüzünü güldürmek için oldukça iyi çalışmalar ve kampanyalar yapmaktadır. Son zamanlarda BİP için oldukça fazla kampanya çıkmaktadır. Türkcell kullanıcıları bu kampanyaları yakından takip ederek hepsine katılıp internet ve konuşma paketleri kazanmaktadır. Türkcell BİP kampanyalarından sizlere biraz bahsedelim.

 

BİP Uygulaması İndirerek Bedava İnternet Kazanmak

Türkcell 2018 yılına gene bomba kampanyalar ile giriş yaptı. Birçok kampanyalara katılarak bedava internet ve konuşma paketleri edinebilmek mümkündür. Bedava internet kullanıcılar için daha çok tercih edilmektedir. Bu nedenle internet hediyeli kampanyalar daha cazip gelmektedir.

BİP uygulamasını telefonunuzun mağazasına girip arama kısmına ‘’BİP’’ yazarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde buradan kampanyalara katılarak hediye internet kazanabilirsiniz. İptal için ise, Türkcell hesabım uygulamasını indirip buradan iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kullandıkça Kazandıran BİP

Turkcell BİP kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Oldukça fazla internet kampanyaları ile kullanıcılarını kendine çekmekte ve cazip fırsatlar sunmaktadır. BİP uygulamasından oldukça kolay bir şekilde internet paketi kazanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken program üzerinden 5 gün boyunca her gün 10 mesaj atmak. Sadece ‘’smile’’ bile atabilirsiniz onlarda mesaj olarak sayılmaktadır. Bu işlemden sonra 1GB BİP hediye internet kazanıyorsunuz. 

Oyun Oynayarak Hediye İnternet Kazanın

Turkcell BİP kampanyaları adı altında ‘’Hediye Avı’’ oynayarak internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Oyun oldukça basit. Şehrin bazı noktalarında oluşan kutuları topluyorsunuz. Bu kutuların içinde birbirinden farklı ve güzel hediyeler bulunmaktadır. Katılmak için ise BİP Hediye Avı Servisine başvuru yapmanız gerekiyor.

 

BİP Uygulamasını İlk Defa İndirenlere Hediye İnternet

BİP uygulamasını daha önce indirmeyen kişiler programı indirip giriş yaptığında bir kereliğine mahsus 1 GB hediye internet kazanmaktadır. Kampanya tekrarlanamaz ve uygulamayı silip tekrar yüklerseniz dahi tekrardan hediye kazanamazsınız. 1 GB hediye internet paketinin geçerlilik süresi 1 aydır.

Türkcell BİP uygulaması üzerinden daha birçok kampanyalara katılabilir hediye dakikalar ve internetler kazanabilirsiniz. Turkcell BİP kampanyaları hız kesmeden devam etmekte olup şirket tarafından sürekli yeni kampanyalar eklenmektedir. Ayrıca 2018 yılına yeni giriş yapıldığından kampanyalar çok daha cazip olarak oluşturulmuştur. Kullanıcılarını her zaman her yerde sevindiren Türkcell, BİP uygulamasını oldukça iyi tasarlamıştır.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir