Turkcell – Goller Cepte Bedava İnternet KazanmaTurkcell bedava internet nasıl kazanılır? Turkcell Bedava Kampanyalar nelerdir? Turkcell Goller Cepte İle İnternet Nasıl Kazanılır? Turkcell Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? Turkcell Ücretsiz Kampanyalar Nelerdir? Tüm bu soruların cevabı aşağıdaki yazımızda…

Türkiye, giderek teknolojik gelişmeler açısından ilerleyen ve gelişen bir ülke olarak kendinden söz ettiriyor. Bu teknolojik gelişmelerin etkisiyle ortaya çıkan teknolojik cihazlar içerisinde, insanlar için en pratik ve en çok kullanılan cihaz, akıllı cep telefonlarıdır. Akıllı cep telefonları birçok açıdan insan hayatını kolaylaştırmanın yanında birçok önemli görevleri de üstlenmektedir.

Akıllı cep telefonları günümüz dünyası için vazgeçilmez bir teknolojik cihaz durumuna gelmişken, insanlara sunduğu hizmetler açısından da oldukça başarılı ve oldukça kullanışlıdır. İnsanların birbirleri arasındaki iletişimi sağlamalarında büyük bir kolaylık olurken, boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için ise büyük önem arz etmektedir. İnsanların boş zamanlarında sosyal platformlar üzerinde eğlenceli zamanlar geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Akıllı cep telefonları bu sosyal platformları insanların hizmetine sunabilmek için bir altyapıya ihtiyaç duyar. Bu altyapı internettir. İnternetten sağladığı bağlantı ile sanal platformlarla kullanıcılarına hizmet verir.

İnternetin bu kadar önemli bir altyapı hizmeti sunması, interneti teknoloji için çok önemli bir aktör haline getiriyor. Durum böyle olunca da her platformda internete duyulan ihtiyaç giderek artıyor. Kullanmış olduğumuz bütün cihazlarda internet olması yönünde isteğimizi artırıyor. Sürekli yanımızda bulunan akıllı ve pratik teknolojik cihaz olan cep telefonlarımız da bu önemli aktörü kendi içerisinde barındırırken, WiFi modemlerine bağlanmayıp, mobil veri üzerinden internete girmemiz için bizden belli bir ücret talep ediyor ya da internet paketimiz olmasını istiyor. Durum böyle olunca da akıllı cep telefonlarımızda internet kullanımı için belli bir miktar ücret ödememiz gerekiyor.Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketi olan Turkcell ise kullanıcılarına sürekli olarak çeşitli yollarla Ücretsiz İnternet, Ücretsiz SMS, Ücretsiz Dakika gibi hizmetler sunuyor. Diğer telekomünikasyon şirketlerine göre kullanıcılarına ücretsiz hediyeler sunmak konusunda oldukça bonkör davranıyor.

Goller Cepte ile Gol Başına 100 MB Kazanmak İçin Ne Yapmalıyız?

Şimdi, Turkcell’in kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuş olduğu bir hizmeti sizlere aktaracağız. Bu hizmet sadece Turkcell kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Turkcell kullanıcılarına Goller Cepte uygulaması vasıtası ile bedava internet paketi hediye ediyor. Turkcell bu hediyeleri ücretsiz olarak kullanıcılarına sunarken çeşitli sınırlamalarda koyuyor. Goller Cepte uygulaması ile ücretsiz internet kazanma hizmeti haftada 1 kez internet kazanma şansı veriyor sizlere. Kısaca bahsedecek olursak… Goller Cepte uygulamasını cep telefonumuza yüklememiz gerekiyor. Daha sonra uygulamaya giriş yapıyoruz. Sağ alt taraftan ‘Eğlence’ butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan kategoriler içerisinden ‘Her Gol 100 MB’ kategorisini seçiyoruz. Ve karşımıza maç fikstürü çıkıyor. Buradan oynamak istediğimiz maçı seçim ‘Oyna’ butonuna tıklıyoruz. O maçta atılan gol başına 100 MB internet kazanıyoruz. Eğer maç golsüz biterse yine Turkcell sizi boş çevirmiyor ve 100 MB internet hediye ediyor.

Goller Cepte 500 MB Kazanmak İçin Ne Yapmalıyız?

Turkcell sadece gol başına 100 MB internet hediye etmekle yetinmiyor. Aynı zamanda Goller Cepte uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet etmeniz ve onun uygulamayı indirmesi sonucunda sizlere 500 MB internet hediye ediyor. Bunu yapmak çok basit, uygulamanın ‘Eğlence’ kısmındaki ‘Arkadaşını Davet Et’ kategorisini seçiyorsunuz. Rehberinizden davet etmek istediğiniz kişilere ücretsiz SMS yolluyorsunuz. Eğer Goller Cepte uygulamasını indirirse 500 MB internet kazanıyorsunuz.

 

Etiketler: Turkcell, Turkcell Bedava, Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Bedava Kampanyalar, Turkcell Bedava Paketler, Turkcell Bedava İnternet 2018, Turkcell Bedava Sms, Turkcell Bedava Dakika, Turcell Bedava Kazan, Turkcell Hediye Kazan, Turkcell Hediye İnternet, Turkcell Hediye Sms, Turkcell Hediye Dakika

 
Turkcell – Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma” için 2 yorum

  • 31 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:37
   Permalink

   Yazımızda detaylı bilgi verdik, tekrar okumanızı tavsiye ediyorum. Anlamadığınız yeri sorarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir