Turkcell Güncel Kampanyalar 2018Turkcell, müşterilerine özel olarak çeşitli kampanyalar sunarak, müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya sürekli olarak devam etmektedir. Turkcell, çıkarmış olduğu kampanyalarının yanı sıra, en çok kullanılan operatörlerin başında yer almaktadır. İnsanlar Turkcell’in çekim gücü ve internet hızı gibi sebeplerden dolayı, Turkcell’e sürekli teşekkür mesajları iletmekte ve başarılarının devamını dilemektedir. Turkcell’de, müşterilerinin bu tebrik mesajlarına karşılık olarak, çeşitli dakika ve internet kampanyalarını bedavaya sunarak, müşterilerini daha da memnun etmeye çalışmakta ve bunu başarmaktadır. Sizler de Turkcell’in çıkarmış olduğu fırsatları bu yazı vasıtası ile öğrenebilir ve anında uygulamaya geçerek, fazla miktarda dakika ve internetin sahibi olabilirsiniz.

 

Turkcell Güncel Kampanyalar 2018

BİP Messenger;

Turkcell, kendi uygulaması olan BİP Messenger üzerinden, müşterilerine çeşitli imkanlar tanımaya devam etmektedir. Turkcell, uygulamayı akıllı cep telefonuna indiren kişilere 1 ay boyunca kullanabileceği 1 GB’lik internet paketi hediye etmektedir. Sizlerde bu avantajı elde edebilmek adına cep telefonunuza BİP Messenger uygulamasını yüklemeliniz durumunda, anında 1 GB’lik internetin sahibi olabileceksiniz. Üstelik uygulama içerisinde birkaç arkadaşınızla mesajlaşmanız durumunda, 1 GB’lik bir internet daha kazanabilirsiniz. Hemen BİP Messenger uygulamasını telefonunuza yükleyebilir ve ilk etapta 1 GB’lik internet kazanabilirsiniz. 

GNÇ Mobil Uygulaması;

Genç Turkcell mobil uygulamasını cep telefonuna indiren kişiler, Turkcell’den 1 hafta boyunca kullanabileceği 1 GB’lik internet paketi hakkı kazanmaktadır. Bu sayede sevdiklerinizle doya doya mesajlaşabileceğiniz hediye internet paketini doyasıya yaşayabileceksiniz.

 

Salla Kazan Uygulaması;

Turkcell operatörünün bir uygulaması olan Salla Kazan, müşterilerine hediye dağıtmaya devam etmektedir. Tüm müşterilerin günde 1 kere hakkı bulunan Salla Kazan uygulamasında, kişilere internet paketi, konuşma (dakika) veya SMS paketi gibi birçok hediye verilmektedir. Sizlerde Turkcell’in uygulaması olan Salla Kazan’ı indirerek, çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda Turkcell firmasına ait bilgilerini doldurarak giriş yapmalı ve ardından ‘’Salla Kazan’’ bölümüne gelerek telefonunuzu bir kere sallamanız gerekmektedir. Böylelikle şansınıza göre bir hediye sizin olacak ve bu hediyeyi doyasıyla kullanabileceksiniz. Hemen şimdi Salla Kazan uygulamasını indirerek hediye kazanmaya başlayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir