Turkcell Kim 1 GB İnternet İster ?Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Turkcell , kullanıcılarının faydalanabileceği ücretsiz kampanyalar yapmaya , kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Daha önceden de yaptığı ücretsiz kampanyalarla diğer telekomünikasyon şirketleri arasından sıyrılmayı başaran Turkcell , Whatsapp’a rakip olanrak kurduğu sohbet uygulaması BİP üzerinden hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Daha önceden de bir çok kez internet dağıttığı BİP uygulaması üzerinden artık her gün 1 GB kazanma şansını kullanıcılarına sunuyor. Ve bu 1 GB internet sanıldığı gibi günlük değil haftalık olarak veriliyor.

Kullanıcıların bu bedava internetten faydalanabilmek için yapmaları gereken tek şey Bip Messenger uygulamasını yüklemek.( Verdiğimiz mavi linkten Google Play Store üzerinden android telefonlarınıza yükleyebilirsiniz ).

Görsel Anlatım

1)Uygulamamızı açıyoruz , sağ üstteki arama işaretine tıklıyoruz2) Arama kutusuna ‘ Kim 1 GB İster? ‘ yazıyoruz. ( Kim 1 GB yazsanızda yeterlidir )

3) Sohbet kutusuna ‘ Basla ‘ yazıyoruz.

4) Ve sorularımız gelmeye başlıyor. Cevaplıyoruz ve kazanıyoruz 🙂
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir