Turkcell Paycell İle 3 GB Bedava İnternet Paketi KazanTurkcell bedava internet paketi kazanmak için ne yapmalıyım? Bedava internet nasıl kazanırım? Turkcell Paycell ile bedava internet kazanmak için ne yapmalıyım? Turkcell 3 GB internet paketi kazanma fırsatını yakalamak için yapmanız gereken herşey bu yazımızda…

Turkcell Paycell İle 3 GB İnternet Paketi Kazanma Yöntemi

Turkcell telekomünikasyon şirketleri arasında adını altın harflerle yazmayı başarmış, köklü bir şirket haline gelmeyi başarmıştır. Bu başarısının arkasında kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesi yatmaktadır. Kullanıcılarını sunduğu hizmeti her zaman ön planda tutan, gün geçtikçe gelişen bu şirket, rakipleri ile arasındaki başarı farkınıda giderek açmaktadır. Türkiye’nin en köklü ve en başarılı telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, çekim kalitesi bakımından diğer rakiplerinin oldukça önündedir. Aynı zamanda kullanıcılarına sunmuş olduğu hediye ve ücretsiz kampanyalar ile birlikte bu başarısını da taçlandırmaktadır. Diğer şirketlere kıyasla kullanıcılarına daha fazla ücretsiz hizmet sunan Turkcell, her geçen gün bu ücretsiz hizmetleri sayesinde kullanıcıları tarafından daha fazla benimsenmeye başlamıştır. Öncelikle çekim gücü kalitesi ve aynı zamanda sunduğu ücretsiz hizmetler nedeniyle ülkedeki en yüksek kullanıcıya sahip operatör şirketi konumuna gelmiştir.Bu kadar büyük bir şirket haline dönüşen Turkcell, diğer operatör şirketlerinin kullanıcılarını da kendi şirketlerine çekmek için sürekli kampanyalar düzenlemekte ve kullanıcı sayısını her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır. Bu kadar geniş bir kitleye hitap eden Turkcell şirketi, ücretsiz kampanyalarına her geçen gün yenilerini eklemekle kalmıyor. Çeşitli firmalar aracılığıyla da anlaşmalar sağlayarak, birçok indirimli imkandan yararlanmaları için de öncülük ediyor. Kullanıcılarının daima iyi hizmet almasını bir görev olarak benimsemiş olan Turkcell, bu seferde kullanıcıları için ücretsiz 3 GB İnternet Paketi Kazanma imkanı sunuyor. 3 GB İnternet Paketi Kazanmak için yapmanız gereken tek şey ise hemen bir Paycell card almak, kartınızı alın ve hemen 3 GB internet paketi kazanın.

Turkcell Paycell Kampanyasına Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kampanyadan yararlanabilmek için Paycell kartınıza 100 TL yüklemeniz gerekmektedir. Paycell Card’ınıza her 100 TL yüklemenizde 1 GB internet kazanabilirsiniz. Toplamda en fazla 3 GB kazanabilirsiniz.

 

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 28.02.2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

 

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu kampanyaya katılımınızı iptal edebilme imkanınız yoktur. Kazanmış olduğunuz internet paketi ücretsiz olduğu için iptal etmenize gerekte yoktur. Kampanya süresi bitene kadar, kazanmış olduğunuz internet paketi hattınıza tanımlı olacaktır.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir