Turkcell Salla Kazan’dan Birden Fazla Hediye Kazanma HilesiTurkcell salla kazan kampanyasından birden fazla hediye kazanma hilesi nasıl yapılır ? Turkcell bedava paket kazanma yöntemleri nelerdir ?

Akıllı cep telefonları, gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza girmiş bulunan, bizler için oldukça önemli bir konuma sahip olan bir teknolojik cihazdır. Gündelik hayatımızın birçok evresinde kullanabildiğimiz bu cihazlar, bizler için birçok konuda hizmet vermekte, bizlerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu kadar önemli işlevlere sahip olmaları da onları bizler için oldukça değerli bir konuma getirmektedir. Bizlere sunduğu en önemli hizmet ise şüphesiz ki boş zamanlarımızı daha eğlenceli bir biçimde geçirmemizi sağlayan mobil uygulamalardır. Bu mobil uygulamaların başında sosyal medya uygulamaları gelmektedir. Bu uygulamaları günlük hayatımızda aktif bir biçimde kullanabilmemiz için ise mobil veri ya da WiFi ağlarına büyük ihtiyaç duymaktayız. WiFi olmayan birçok ortamda sosyal medyadan uzak kalmamak adına belki de birçok ücretsiz internet yöntemi aramakta ve bunun için oldukça fazla zaman harcamaktayız.Türkiye’nin en geniş kapsamlı telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, kullanıcılarının ihtiyaçlarını bir nebzede olsa ücretsiz karşılayabilmek adına birçok yenilik ve kampanyaya başvurmaktadır. Bunların başında Hesabım uygulaması üzerinden 4.5G kullanıcılarına yönelik başlatmış olduğu Salla Kazan kampanyası gelmektedir. Salla Kazan kampanyası, 4.5G hatta sahip Turkcell kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Bu kampanyanın özelliği, her hafta kullanıcılarına sms, dakika, internet gibi temel ihtiyaçların ağırlıklı olduğu hediyeleri kullanıcılarına sunmasıdır. Kazanılan her hediye 1 haftalık süre içerisinde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Salla Kazan kampanyasından birden fazla kez yararlanabilmek için ne yapmalıyız ?

Öncelikle Salla Kazan kampanyasına ne kadar fazla katılım sağlamak istiyorsanız, o kadar akıllı cep telefonundan Turkcell Hesabım uygulamasına aynı anda giriş yapabiliyor olmanız gerekmektedir. İki telefon üzerinden giriş yapılacağını varsayarak anlatacak olursak. İki cep telefonumuzdan da Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapıyoruz. İki cep telefonundan da Salla Kazan kampanyasına katılım sağlayacağımız numaranın hesabına giriş yapıyoruz (İki telefonda da aynı hesap açık oluyor). Daha sonra iki telefondan da Salla Kazan’ın Haydi Kazan sekmesine tıklayarak giriş yapıyoruz. Ardından İki telefonunda Şimdi Kazan butonlarının üzerine parmağımızı koyuyoruz, fakat basmıyoruz. Ardından her ikisinden de aynı anda parmağımızı çekiyoruz. Ve iki telefondan da Salla Kazan’a katılmış oluyoruz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir