Turkcell Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır?Turkcell’in en büyük hizmetlerinden biri olan Sarı Kutu sayesinde topladığınız puanlarla bir çok hediye paket kazanabilir , bir çok internet sitesinden indirim kazanabilir ve birçok kampanyaya katılabilirsiniz. Her ay düzenli olarak Turkcell tarafından kazandığınız sarı kutu puanları Turkcell hesabınıza aktarılır. Ve bu puanlarla hattımıza dakika , internet , sms gibi Turkcell paketlerini ücretsiz olarak tanımlayabilirsiniz. Turkcell bu tür avantajları kullanabilmeniz adına size bir de jest yapıyor. Başka bir Turkcell hattından kendi hattınıza puan transferi yapmanıza olanak sağlıyor. İşte bugün birçok kişi tarafından merak edilen ve birçok kişinin işine yarayacağını düşündüğüm konu olan Turkcell sarı kutu puan transferi nasıl yapılır sorusuna sizler için cevap vereceğim. Bu sayede sizlerde başka Turkcell hatlardan kendi hattınıza sarı kutu puanı transfer edebilecek ve Sarı Kutu’nun sizlere sağladığı imkanlardan faydalanabileceksiniz.

Turkcell Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır ?

Turkcell sarı kutu puan transferi yapabilmek için öncelikle cep telefonunuza Turkcell Hesabım uygugulamasını yüklemeniz gerekmektedir ( Turkcell Hesabım Uygulamasını İndirmek İçin Tıkla ). Daha sonra ilk olarak Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapınız. Sarı kutu puan transferi yapabilmek için , Turkcell Hesabım uygulamasının Sarı Kutu kısmına tıklayınız ( Sarı renkli bir kutu içerisinde yer alır ) . Karşınıza; Harca & Geçmiş İşlemler seçenekleri gelecektir, Geçmiş İşlemler işaretine dokununuz.Buradan karşınıza Puan Transfer Et işaretine dokunarak hangi numaraya Turkcell sarı kutu puanınızı göndermek istiyorsanız o numarayı yazarak puan gönderme işlemini başlatabilirsiniz. Puan göndermek istediğinizi numaranın mutlaka Turkcell’li olması ve ardından sarı kutu puan servisine abone olması gerekmektedir.Görsel Anlatım 


Turkcell sarı kutu puana kayıt olabilmek için , SARIKUTU yazıp 2200’ye göndermeniz durumunda bu servise ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Servis aboneliğiniz devam ettiği sürece her ay otomatik olarak hattınıza 300 sarı kutu puanları birikir. Bu puanları dilerseniz farklı numaralara transfer edebilir dilerseniz de kullanarak paketler alabilirsiniz.

 

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir