Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Nasıl Yapılır?Turkcell’in en yeni kampanyalarından olan Sürpriz Nokta ile bedava internet kazanmak oldukça kolaydır. Öncelikle Turkcell’in bu kampanyası Bip uygulaması aracılığı ile kullanılabilmektedir. Bu kampanya ile hediyeler toplanmakta ve bu hediyeler ile odlukça güzel internet paketleri kazanılabilmektedir. Hile ile kazanılan hediye paketleri çok daha fazla olabilmektedir. Böylelikle doya doya kullanılabilecek hediye internet paketleri ile keyifli vakit geçirmek çok daha kolay olacaktır.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi  kullanabilmek için öncelikle android işletim sistemli telefon olması gerekmektedir. Farklı işletim sistemlerine sahip telefonlarda maalesef bu hile kullanılamamaktadır. Fakat farklı bir işletim sistemine sahip telefon kullanıyor iseniz, hattınızı android işletim sistemi olan bir telefona takabilir buradan hilesi uygulayarak hediye internet paketi kazanabilir ve daha sonra hattınızı telefonunuza takarak bu bedavalarınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell’in yeni kampanyası olan sürpriz nokta ile hediye internet kazanmak oldukça kolaydır. Hile kullanarak ise istemeyeceğiniz kadar internet paketiniz olacak ve doya doya bundan yararlanabileceksiniz. Bu kampanya için hile kullanarak birçok hediyeyi rahatlıkla kapacaksınız.Bütün hediyeleri kapmak için birçok kampanyada kullanılan yöntem olan sahte lokasyon sistemi kullanılmaktadır. Sahte konum ile hileyi kullanan kişi kendini dilediği yerde göstererek burada bulunan hediyeleri toplayabilir ve hediye GB’ları kapabilir. Bunun için öncelikle android telefon mağazasına girilmeli ve ‘’Hola Fake GPS’’ uygulaması yüklenmelidir. Uygulamayı kurduktan sonra Turkcell Bip uygulamasına girmeli ve sonrasında kampanya oyununa girerek hediyelerin nerede olduğuna bakılmalıdır. Yeri tespit ettikten sonra sahte konum uygulamasına girerek hediyenin bulunduğu konumu eliniz ile işaretleyerek konumunuzu orada gösterebilirsiniz. Sonrasında ise otomatikman telefonunuz o konumda gibi gözükecek ve burada bulunan hediyeyi alabileceksiniz. Bu işlem dilediğiniz kadar tekrar edilebilir ve bütün hediyeler alınabilir. Oldukça hızlı bir şekilde birçok hediye GB alarak telefonunuzu doldurabilirsiniz. Doya doya internet kullanmanın yollarından birisi budur. Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi tespit edilirse kullanılamaz hale getirilebilir veya bir önlem alınabilir. Bu zamana kadar oldukça fazla GB kazanma şansı bulunmaktadır. Ayrıca oldukça yayılan bir hiledir. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir