Vatan Bilgisayar’dan Faizsiz 10 Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır?Vatan Bilgisayar’dan 10 Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Bilindiği üzere ülkemizde geçtiğimiz yıllardan çıkan bir yasa ile birlikte taksitle cep telefonu alma olayı yasaklanmıştı. Cep telefonu satıcıları bu durum karşısında farklı yöntemler vasıtasıyla ilk başlarda telefon satışı gerçekleştirseler bile, ilerleyen zamanlarda bu tarz yöntemleri de kullanamaz duruma gelmişlerdi. Cep telefonu almak isteyen kullanıcıların yoğun talebi doğrultusunda bazı firmalar bankalarla anlaşmalı olarak faizsiz kredi imkânı sunarak, taksitli cep telefonu satışı gerçekleştirmeye başladılar.

Vatan Bilgisayar teknolojik cihazların satışı konusunda ülkemizde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu kadar geniş bir kitleye hitap eden Vatan Bilgisayar, müşterilerini memnun edebilmek adına her zaman farklı kampanyalar düzenlemekte, çeşitli günlerde müşterilerine indirim yapmanın yanı sıra artık taksitli cep telefonu satışı da gerçekleştirmektedir.Vatan Bilgisayar Fibabanka ile yaptığı anlaşma gereği, faizsiz bir kredi ile kullanıcılarına taksit ile akıllı cep telefonları satışı gerçekleştirmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerinin yapması gerek işlem ise çok basit.

Fibabanka Faizsiz Kredisi İle Cep Telefonu Nasıl Alabilirim?

VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’ye SMS olarak mesaj at. Birkaç dakika sonra kredi başvuru sonucun SMS olarak cep telefonuna gelsin. SMS’e olumlu cevap alırsan en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına git, cep telefonunu seç. Ardından Vatan Bilgisayar çalışanı ile birlikte bilgilerini sisteme gir. En fazla 5-10 dakika içerisinde faizsiz Fibabanka kredin hazır olacaktır. Kredin hazır olduktan sonra cep telefonunu teslim al. Cep telefonunu ücretini ise 10 taksitle faizsiz olarak öde.

Fibabanka Kredimin Taksitlerini Nasıl Ödeyebilirim?

Vatan Bilgisayar’dan cep telefonu almak için çekmiş olduğunuz faizsiz kredinizi internet bankacılığı aracılığı ile ödemeniz mümkün. Ödeme gününüz geldiğinde Fibabanka tarafından SMS ile İBAN adresinizi alacaksınız. Ödemelerinizi bu İBAN numarasına, alıcı kısmını adınızı ve soyadınızı yazarak gerçekletirebilirsiniz. Dilerseniz ödemelerinizi Fibabanka şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir