Vodafone Bedava İnternet, Konuşma ve SMS PaketleriVodafone müşterileri hem rahat rahat internetten gezinmeleri için hem sevdikleri ile konuşup mesajlaşmak için vodafonenin sağladığı kampanyaları kaçırmak istemez. Diğer operatörlerden farlı olarak vodafone karşımıza daha fazla kampanya ile çıkmaktadır. Bu kampanyalar bedava internet bedava konuşma ve bedava SMS paketleri içerisinde yer almaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone müşterilerinin internete kolay ve rahat erişimleri için bedava internet paket uygulamaları hala devam etmektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için öncelikle telefonun mesaj kısmına SUPER2GB yazıp 3636 ya göndermek gerekmektedir. bu kampanyayı ilk defa yapan kişilerden ücretlendirme alınmayacaktır. Ancak diğer aylarda hala telefonunda 2GB olsun isteyen kişilerden 30 tl alınacaktır. Bu gibi paketler sayesinde bir çok kişi vodafone geçmektedir.

Vodafone Bedava Konuşma Paketi

Her operatörde olduğu gibi vodafonede de bedava konuşma fırsatları vardır. Bu fırsatlardan hem faturalı hem de faturasız hata sahip olan kişiler faydalanabilir. Kampanyaların süresi geçtiği takdirde ücretlendirmeler sizlere ait olmaktadır. Ayrıca yapılan kampanyanın limiti bittiği zaman da kullanılan limit tutarı kadar ücretlendirmeye tabi tutulmuş olursunuz. Vodafonlular ile 3 gün geçerli 542 dk kampanyasına katılmak için 542DK yazıp 7000 e göndermek gereklidir. Aynı özellikler bu kampanya içinde geçerlidir. Yani süresi dolduktan sonra ve limiti bittikten sonra kullanılmaya devam ederse ücretlendirme yapılmaktadır.Vodafone Bedava SMS Paketleri

Vodafone freeZone luya sınırsız mesajlaşma fırsatları ile karşımızdadır. FreeZone gelen 18 yaş altı gençlerin 6 ay boyunca mesajlaşması artık sınırsız. Gençler sevdikleri ile doya doya mesajlaşsın diye vodafone kampanyalarını devam ettirmektedir. Kampanyalardan faydalanmak için gerekli olan koşullar sağlanmalıdır.

Ayrıca ücretsiz kampanyaların dışında az miktarlarla da hem konuşma hem internet hem de SMS paketlerinden yararlanabilirsiniz. Hattınıza 20 tl yüklemeniz karşılığında vodafonelular ile sınırsız mesajlaşma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen gençlerin yapmaları gereken tek şey faturasız bir hat alarak 30 gün içerisinde GENÇ SMS yazıp 2222 ye göndermeleri yeterli olacaktır. Bu mesajı her ay atmak zorunda değilsiniz. Bir defaya mahsusu atıldığı zaman hattınızda 20 tl olduğu zaman SMS kendini yenileyecektir. Bu ve bu gibi fırsatları kaçırmamak için bir vodafone merkezine giderek ya vodafone hattı almanız gerekmektedir ya da hattınızı vodafone geçirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde vodafonenin uygulamış olduğu kampanyalardan faydalanamazsınız. Kampanyalarımızdan bu şekilde faydalanabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir